RAJDOWA WALENTYNKA DLA MAŁEGO PATRYKA

Drodzy Zawodnicy, Kibice, Sympatycy Automobilklubu Galicyjskiego

Nie wybrzmiały jeszcze echa ostatniej WOŚP, a my jesteśmy zmuszeni prosić was ponownie o pomoc. Wiemy, że możemy liczyć na Wasze Otwarte Serca, dlatego w imieniu małego Patryka zwracamy się do Was z ogromna prośbą o wsparcie jego nierównej walki z glejakiem – złośliwym nowotworem mózgu.

Patryk to rezolutny pięciolatek który mieszka w Dobczycach i od trzech lat zmaga się z tą śmiertelną chorobą. Mimo tak młodego wieku przeszedł już dwie, bardzo ciężkie operacje, które jednak nie pozwoliły na całościowe usunięcie guza. Guza, który atakuje i niszczy ciało Patryka. Chłopiec mimo, że w wyniku choroby stracił wzrok w lewym oku, ani myśli się poddawać. Lekarze w Polsce nie są jednak w stanie mu już pomóc. Jedynym ratunkiem dla Patryka jest bardzo kosztowna terapia w Stanach Zjednoczonych. Procedura ta została wyceniona na ogromną kwotę 1,2 miliona złotych.Rodziców Patryka nie jest stać na tak ogromny wydatek. Dlatego też zwracamy się do Was – wspólnie możemy więcej. Potrzebujemy tych 1 200 000 zł. Dadzą one Patrykowi 90% szans na całkowite wyleczenie.

Wiemy, że na Was zawsze możemy liczyć, dlatego już dzisiaj zapraszamy wszystkich na RAJDOWA WALENTYNKĘ DLA MAŁEGO PATRYKA, która odbędzie się 12 lutego 2017 o godz. 10:00 w Dobczycach. Miejscem imprezy będzie dobrze Wam znany teren pod dobczycką zaporą. Dla chętnych, którzy będą chcieli poczuć rajdowe emocje przygotowana zostanie ok. 2,5km trasa, na której oprócz jazdy własnym samochodem, będzie również możliwość skorzystania z „Rally Taxi”, czyli przejazdów na prawym fotelu zaproszonych przez nas gości. Dla pozostałych osób przygotujemy mnóstwo atrakcji, o których będziemy informować na bieżąco na naszym facebooku oraz w wydarzeniu RAJDOWA WALENTYNKA DLA MAŁEGO PATRYKA. Na pewno wśród nich znajdą się:
– dmuchańce, wata cukrowa i animacje dla dzieci
– wystawa samochodów rajdowych, terenowych i wyścigowych
– spotkania z utytułowanymi zawodnikami sportu motorowego

W ramach ścigania się wprowadzona będzie znana Wam formuła „Time Attack”. Dwa pierwsze przejazdy kosztować będą minimum 200zł, każdy kolejny (możliwy po ukończeniu pętli przez wszystkich zapisanych zawodników) minimum 50zł.
Do biura należy zgłosić się do godziny 8:00, aby oddać wypełnione i podpisane zgłoszenie wraz z odpowiednią opłatą.
Zapisy przyjmowane są tylko drogą elektroniczną pod adresem http://dlapatryka.rally-sprint.pl/ Uczestnik rally-sprintu formularz musi wydrukować, podpisać i zabrać ze sobą na zawody. Posiadanie zgłoszenia jest warunkiem przystąpienia do zawodów.
Regulamin imprezy oraz niezbędne dokumenty znajdziecie na http://rally-sprint.pl/dla-zawodnika/.
W ramach „Rally Taxi” każdy będzie mógł poczuć się jak pilot rajdowy. Na prawym fotelu rajdówek będzie można zasiąść już za kwotę 50zł.
KAŻDY GROSZ ZEBRANY NA RAJDOWEJ WALENTYNCE DLA MAŁEGO PATRYKA TRAFI BEZPOŚREDNIO DO NIEGO.
Jeśli jednak nie będziecie mogli być z nami w Dobczycach, to gorąco zachęcamy Was do wparcia Patryka poprzez wpłaty na stronie https://www.siepomaga.pl/patrykgalia lub na specjalnie utworzone konto:
80 1240 4650 1111 0010 7184 5718 Z dopiskiem „Dla Patryka”
Fundacja „Wygrajmy siebie” Ul. Heleny 10/148 30-838 Kraków
PRZELEWY ZAGRANICZNE:
Kod swift: PKOPPLPW
Przed nr rachunku należy wpisać :PL
Mamy do Was jeszcze jedną prośbę – prośbę, którą może spełnić każdy z Was. Udostępniajcie tą informacji oraz profil akcji na fb Patryk z Dobczyc walczy o życie. Niech dotrą do jak największej liczby osób. Każde kolejne udostępnienie i polubienie, to większa szansa na sukces.

Z góry Wam bardzo dziękujemy !!!