TRANS-ZIEM GRAVEL CHALLENGE – już 12. listopada.

W naszym kraju nie ma zbyt wielu okazji do ścigania się na szutrze, więc fajnie, że mamy w Polsce miejsca takie jak Tor Podolany. Tutaj przede wszystkim początkujący zawodnicy mogą szlifować swoją jazdę na luźnej nawierzchni, czy to w czasie treningów czy podczas zawodów, jakie można organizować na Podolanach” – tak swoją wizytę na Torze Szkoleniowym Mała Finlandia w Podolanach podsumował dwukrotny Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz.

Doskonalenie jazdy jest obowiązkiem każdego kierowcy. Mając tą świadomość oraz wpisując się w powyższe słowa Mistrza już dzisiaj zapraszamy Was na Trans-Ziem Gravel Challenge , który odbędzie się 12 listopada. Wspólnie z naszymi Partnerami przygotowaliśmy 3,5 km odcinek, na którym każdy chętny zmierzy się z własnymi umiejętnościami, słabościami i konkurencją. Pokonywać go będziemy czterokrotnie, co w sumie da 14 km nieopisanej przyjemności z jazdy po szutrze.

Jeśli chcecie wziąć udział w imprezie zapoznajcie się ze szczegółami zamieszczonymi w dziale DLA ZAWODNIKA. Znajdziecie tam wszelkie niezbędne informacje oraz link pod którym można zgłosić swoje uczestnictwo.

Partnerami imprezy są: Trans-Ziem, Wójt Gminy Gdów Pan Zbigniew Wojas, Parafia Narodzenia NMP w Gdowie​, Serwisdakarteam.pl, Extreme Event, Rem-Bruk​.