Moto niedziela, czyli 2. Wielicki Rally Sprint o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Artura Kozioła

Po sukcesie jakim była niewątpliwie pierwsza edycja Wielickiego Rally Sprintu wiele osób czekało na jego drugą odsłonę.  Przyjemnością informujemy, że już za trzy tygodnie, 20.11.2016r. Wieliczka zostanie ponownie opanowana przez fanów motoryzacji. Zapraszamy gorąco na 2. Wielicki Rally Sprint o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Artura Kozioła. W tym roku Automobilklub Galicyjski zaprosił do współpracy zaprzyjaźniony Automobilklub Południowy. Tym samym wielicka impreza będzie 3. Eliminacją o Puchar Automobilklubu Południowego.

Tak jak przed rokiem rozpoczynamy od godziny 7:00 w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym Solne Miasto Odbędzie się tam odbiór administracyjny i badanie kontrolne pojazdów. Następnie załogi przejadą do Hotelu Lenart****, w którym dzięki uprzejmości Pana Ryszarda Lenarta znajdować się będzie centrum imprezy. Wyznaczona przez organizatorów próba zręcznościowa będzie miałą długości ok. 1 km i została zlokalizowana w tym samym miejscu – obok hotelu. Każdy z uczestników będzie mógł ją przejechać trzy razy, a każdy przejazd odbędzie się z elektronicznym pomiarem czasu. Na zwycięzców czekać będą pamiątkowe puchary i dyplomy, a wśród wszystkich załóg obecnych na  zakończeniu imprezy rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez sponsorów.

Wpisowe to tylko 100zł (80zł dla członków klubów organizatorów). Wszystkich, którzy oprócz sportowej rywalizacji chcą podnosić swoje umiejętności, zapraszamy do działu DLA ZAWODNIKA. Już wkrótce znajdziecie tam regulamin uzupełniający, formularz zgłoszenia i więcej szczegółów dotyczących imprezy.

2. Wielicki Rally Sprint wspierają: Miasto i Gmina Wieliczka, SOLNE MIASTO Sp. z o.o., IPR Development Sp. z o. o., Fabryka Pana Grafika. Partner główny: Hotel Lenart****. Partnerzy medialni: Rajdy24.pl, Puls Wieliczki, Panorama Powiatu Wielickiego, WieliczkaCity.pl.