Kolejne atrakcje czekają na Was w Gdowie.

Nasza impreza wzbogaca się o kolejne atrakcje.
Firma IZABELPARK (www.izabelpark.pl) udostępni dmuchany zamek zjeżdżalnię oraz ścianę wspinaczkową. Będziemy więc nie tylko rajdować, ale również skakać, zjeżdżać i wspinać się w szczytnym celu.

Nieco starsi będą mogli wylicytować przejażdżkę z licencjonowanymi kierowcami, wśród których będą m.in. wicemistrz Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski Radosław Ćwięczek (N-grupowym Renault Clio) oraz Michał Bachula – kierowca rywalizujący obecnie w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Poza tym planujemy kilka innych atrakcji, nie tylko dla miłośników rajdów i wyścigów samochodowych, ale także dla dzieci. Jest szansa, że dzięki Firma Usługowa CATKOP wielbiciele potężnych maszyn budowlanych będą mieli okazję zasiąść za ich sterami. Amatorzy małego co nieco też znajdą coś dla siebie za sprawą Rucola Caffe. Imprezę nagłaśniał będzie DJ Laufi.

Lokalizacja imprezy i parku serwisowego:
https://goo.gl/maps/VouXb

Zapraszamy do wspólnej zabawy, licytowania przejazdów i kibicowania na trasie rajdu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i stosowaniem się do poleceń służb porządkowych.!
Niedziela 26 lipca 2015 roku
Zabawy dla najmłodszych od godziny 10:00 do 15:00.
Parking przy Gimnazjum im. św. Brata Alberta w Gdowie.