1. Wielicki Rally Sprint – zapraszamy.

Już za niecały miesiąc, w dniach 13-14.06.2015r. Wieliczka zostanie opanowana przez fanów motoryzacji. W sobotę gośćmi będą uczestnicy VI Ogólnopolskiego Zlotu Pojazdów Moto Legendy PRL. W niedzielę natomiast zapraszamy gorąco na 1. Wielicki Rally Sprint o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Artura Kozioła. Już od godziny 7:00 w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym Solne Miasto rozpocznie się odbiór administracyjny i badanie kontrolne pojazdów. Punktualnie o 10:00, spod Solnego Miasta załogi przejadą do Hotelu Lenart****, w którym dzięki uprzejmości Pana Ryszarda Lenarta znajdować się będzie centrum imprezy

Próba zręcznościowa o długości ok. 1,2km została zlokalizowana obok hotelu. Dla każdego z uczestników zaplanowano trzy przejazdy z elektronicznym pomiarem czasu. Efekty będzie można śledzić na stronie www.wieliczka.rally-sprint.pl, gdzie oprócz wyników online publikowane będą aktualności dotyczące imprezy. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe puchary i dyplomy. Dodatkowo wśród załóg obecnych za zakończeniu imprezy rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez sponsorów. Wszystkich chętnych, którzy oprócz sportowej rywalizacji chcą podnosić swoje umiejętności zapraszamy na stronę www.rally-sprint.pl. Znajduje się tam regulamin uzupełniający, formularz zgłoszenia i więcej szczegółów dotyczących imprezy.

1. Wielicki Rally Sprint wspierają: Miasto i Gmina Wieliczka, SOLNE MIASTO Sp. z o.o., tektum.pl, WESEM – producent oświetlenia, IPR Development Sp. z o. o., Fabryka Pana Grafika. Partner główny: Hotel Lenart****. Partnerzy medialni: Puls Wieliczki, Panorama Powiatu Wielickiego, WieliczkaCity.pl.